طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

همه ما می دانیم که سفر کردن و احتیاج داشتن به هتل و سایر وسایل مورد نیاز سفر مختص یک فصل یا روز خاصی از سال نمی باشد. بنابر این از لحظه ای که تصمیم به سفر می گیریم و خصوصا در حین سفر به اطلاعات و افراد مختلفی نیاز داریم که به ما کمک کرده تا سفری خاطره انگیز را به یاد داشته باشیم.

تعدادی از نیازهای ما هنگام سفر شامل فراهم سازی محل اقامت، اطلاع از مکان های گردشگری، اطلاع از منطقه جغرافیایی و وسیله ای برای رفت و آمد می باشد. بنابراین پیدا نمودن همه این موارد برای بسیاری از افراد مشکل خواهد بود. لذا شما می توانید در کنار آژانس مسافرتی موفقی که دارید یک وب سایت ممتاز و ایده آل داشته باشید تا مشتریانتان بهره مندی کافی را از آن داشته باشند.

برای داشتن وب سایتی جامع در ابتدا می توانید در وب سایت خود تمامی تورها و پکیج های مسافرتی که در حال حاضر موفق به ارائه آن می باشید را با ذکر تمامی جزئیات مربوطه اعم از تصاویر وابسته به تورهای مسافرتی، هتل ها، شرایط جغرافیایی مکان مورد نظر و...  معرفی نمایید تا مشتریان شما بتوانند اطلاعات کاملی را از وب سایت شما دریافت نمایند.
در نهایت زمانی که کاربران از یک تور در وب سایت خوششان بیاید، به صورت آنلاین پکیج مسافرتی مورد نظر را سفارش داده و مبلغ آن را به صورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت می نمایند. این کار باعث خواهد شد شما بسیاری از مدارک را به صورت آنلاین دریافت نمایید تا کاربران به زحمت چندانی نیفتند. با این کار شما می توانید حتی اقدام به عضوگیری نمایید و یک بانک اظلاعاتی داشته باشید و با ارسال ایمیل و اس ام اس های تبلیغاتی دوره ای آنها را از جدیدترین پکیج های مسافرتی خود آگاه سازید.

حتی شما زمانی که اقدام به ارسال اس ام اس تبلیغاتی می نمایید میتوانید در داخل اس ام اس آدرس وب سایت خود را معرفی نمایید تا اطلاعات بیشتر و بهتر را در وب سایت شما پیدا نمایند.

همچنین به دلیل خاطره خوبی که کاربران از خرید از وب سایت شما دارند باعث می شود شما را به دوستان وآشنایان خود معرفی کنند.


به فکر بالا بردن تعداد بازدید کنندگان خود هم باشید. ازهمین ابتدا خود را برای گرفتن آگهی و بنرهای تبلیغاتی آماده نمایید تا از این راه منبع درآمدی خوبی هم داشته باشید. مطمئنا بسیاری از کسب و کارهایی که به نوعی در رابطه با صنعت تفریحی و مسافرتی هستند تمایل دارند تا در وب سایت شما آگهی بدهند تا در فضای مجازی بهتر و موثرتر دیده شوند. بنابراین شما هم می توانید با گرفتن آبونماه و گذاشتن تبلیغات آنها در وب سایت خود به آنها کمک بسیار خوبی نمایید.

این را نیز به یاد داشته باشید که باید در وب سایتتان اطلاعات کاملی را به کاربران ارائه دهید. چرا که آنها در رابطه با اطلاعاتی که در اختیارشان قرار می دهید به وب سایت شما وفادار خواهند بود. اطلاعاتی مانند توضیح هتل ها و دسته بندی آنها برای اینکه کاربران راحت تر بتوانند برای انتخاب یک تور مسافرتی تصمیم گیری نمایند. حتی با قرار دادن سیستم جستجو پیشرفته می توانید این امکان را برای کاربرانتان فراهم کنید تا افراد آنلاین در وب سایت آژانس مسافرتی شما راحت تر بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا نمایند.

قرار دادن مقالات و اخبار در این زمینه هم می تواند یکی از سرویس های بسیار جذاب در وب سایت آژانس مسافرتی شما باشد. وجود اخبار و مطالب متعدد باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگری مانند گوگل خواهند شد. هر اندازه که رتبه وب سایت شما افزایش یابد ورودی به وب سایت هم بیشتر خواهد شد و در نتیجه مشتریان شما هم افزایش پیدا خواهد کرد.

معمولا در یک طراحی وب سایت مسافرتی و گردشگری می توان چنین خدمات وسرویس هایی را ارائه نمود که عبارتند از:

  • طراحی صفحه مربوط به عضو گیری و مدیریت کاربران
  • طراحی صفحه مربوط به طبقه بندی و معرفی هتل ها 
  • طراحی صفحه مریوط به طبقه بندی تور بر اساس داخلی – خارجی و...
  • طراحی صفحه معرفی جاذبه های گردشگری شهرها و کشورها
  • طراحی صفحه مربوط به  بخش آخرین اخبار و اطلاعات روز از شرایط تورها و قیمت ها
  • طراحی صفحه مربوط به  رزرو آنلاین و خرید اینترنتی بلیط یا سفارش اینترنتی
  • و صدها سرویس و خدماتی که قطعا برای طراحی و پیاده سازی آن ها طرح و برنامه ی بسیار ویژه ای را  در نظر داریم.

بنابراین فرصت از دست رفته را جبران نمایید و همین حالا برای داشتن وب سایتی با بهترین امکانات و ویژگی ها اقدام نمایید. تیم تخصصی ویشاوب این تعهد را به شما مشتری گرامی می دهد تا با بالاترین کیفیت و با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها آژانس مسافرتی و گردشگری شما را طراحی نماید.

 

Search - SP Page Builder
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها