طراحی وب سایت تالار پذیرایی

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

در زمان های گذشته، مراسمات و جشن های باشکوه غالبا در انحصار پادشاهان و افراد بزرگ کشور ها قرارداشت. این افراد با استفاده از ثروت عظیم که داشتند و نیروی کار ارزان و حتی نیروی رایگان مردم عادی ، مراسمات بزرگی را در مکان های مشخص برگزار می کردند و به جهت دعوت مهمانان خارجی، سعی به برگزاری هر چه بهتر این نوع مراسمات برای حفظ شوکت و بزرگی کشورهایشان انجام می دادند. مردم عادی نیز جشن و مراسمی به آن معنا نداشتند و معمولا اگر اتفاق شاد و یا غمی رخ می داد، غالبا دوستان و بستگان آن فرد در خانه او جمع می شدند و با وسایلی ساده پذیرایی می شدند.

اما هر چه زمان گذشت و ثروت جامعه بین افراد بیشتری تقسیم شد، کم کم برگزاری مراسمات و جشن ها در سطوح مختلف جامعه رایج شد. مراسمات ابتدا در خانه های افراد برگزار می شد اما کم کم به سوی مکان هایی خاص مانند باغ ها کشیده شد. این مکان ها از قبل اجاره می شدند و مقدمات لازم مانند تزئینات و کارهای ظاهری مورد نیاز در کنار فراهم کردن محیط رفاهی و همچنین پذیرایی انجام می شد.

بنابراین امروزه در هر مراسم شادی و حتی عزا باید به دنبال محل و اقامتگاهی باشیم تا مهمانان با راحتی تمام به انجام مراسمات خود بپردازند که امروزه از این مکان ها با نام تالارهای پذیرایی نام برده می شود که مکان هایی زیبا به همراه تمامی امکانات مورد نیاز شامل میز و صندلی ، رستوران ، پذیرایی ، وسایل صوتی و تصویری در صورت نیاز و… را فراهم می کنند.

ممکن است شما دارای یک تالار پذیرایی باشید و بهترین خدمات ممکن را نیز به مشتریان خود ارائه می کنید، اما باز هم کسب وکار خود را موفق نمی بینید. احتمالا عمده دلیل آن را عدم آشنایی افراد با خدمات تان می دانید. برای معرفی تالار و خدمات آن احتمالا روش های گران تبلیغاتی را امتحان کرده اید. اما روش دیگری نیز وجود دارد که در عین هزینه های کم آن، بسیار کارا و موثر است یکی از اولین جاهایی که شاید به ذهن هر کسی برسد اینترنت و فضای مجازی باشد.

 

بنابراین برای حضور موثر در این فضای بسیار گسترده و جهانی ، کافی است یک وب سایت داشته باشید. اما نه هر وب سایتی. شما باید یک وب سایت کاملا تخصصی مخصوص تالار پذیرایی خود داشته باشید . معمولا در چنین وب سایت هایی میتوانیم با طراحی صفحه ای، آدرس دقیق به همراه نقشه و شماره تماس را قرار داد و همچنین سرویسی را تهیه نمود تا کاربران به صورت آنلاین وقت ملاقاتی را بگیرند تا از محل مورد نظر شما بازدید کنند.

 

نمایش آنلاین منوهای غذایی و دسرها و پیش غذاها با توضیحات کامل آنها به همراه تصاویر میتواند بخش بسیار جذابی برای بازدید کنندگان وب سایتتان باشد. چرا که در نهایت حتی در مراجعه حضوری مشتریان از شما این اطلاعات خواهند خواست. بنابراین شما میتوانید پیش دستی نموده و خودتان با فرمت و قالب بسیار متنوع و حتی اشتها برانگیز, آن را به مخاطبان خود نمایش دهید. البته به یاد داشته باشید دسته بندی موضوعی و کاربرد هر یک از منوها برای کاربران بسیار مهم می باشد. حتی برای آنها بسیار مهم است که قیمت هر یک از منوها چقدر خواهد شد.

فراهم نمودن رزرو آنلاین و حتی پرداخت وجه مربوطه هم میتواند یکی از قسمتهای جدید در وب سایت شما باشد. حتی اگر مشتریان با حضور در محل تالار پذیرایی شما موافقت نمودند که با شما قراردادی را امضاء نمایند در نهایت میتوانید از آنها درخواست نمایید که این کار را از طریق وب سایت به صورت آنلاین انجام دهند.

 

همچنین طراحی صفحه ای به نام خاطرات که در آنها یک گالری عکس بسیار زیبا رضایتمندی مشتریان شما را نمایش بدهد در حرفه ای بودن تالار شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در این گالری تصویر هم میتوان البته با اجازه مشتریان قبلی خود تصاویری از مراسم آنها نمایش دهید تا باز هم حرفه ای بودن در یک تالار پذیرایی را ببینند و به شما اطمینان بیشتری نمایند. حتی میتوانید برنامه های آتی تالار را نمایش دهید تا مشتریان شما برنامه ریزی دقیق تری برای رزرو تالار خود داشته باشند.

شرکت طراحی وب سایت ویشاوب در ایده پردازی این قسمت حتما مشاوره های لازمه را به شما خواهد داد.

 

معمولا در طراحی وب سایت های مربوط به تالارهای پذیرایی میتوان چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نمود که عبارتند از:

 • طراحی صفحه وب معرفی خدمات تالار
 • طراحی صفحه وب نمایش منوی آنلاین غذاها
 • طراحی صفحه وب رزرو آنلاین تالار با قابلیت های پرداخت آنلاین
 • طراحی صفحه وب بخش اخبار و اطلاعیه های تالار
 • طراحی صفحه وب ثبت خاطرات و تجربیات از تالار
 • ظاهر گرافیکی زیبا و جذاب و نمایش دهنده تالار پذیرایی تان
 • معرفی تالار به همراه نمایش نحوه دسترسی به آن بر روی نقشه های اینترنتی نظیر گوگل مپ
 • امکان معرفی کامل خدمات ارائه دهنده تالار پذیرایی تان
 • امکان معرفی بخش های مختلف تالار
 • امکان ارائه محتواهای تصویری و ویدئویی در هنگام معرفی قسمت های مختلف تالار
 • امکان تهیه و نمایش گالری تصاویر از مراسمات برگزار شده
 • امکان نمایش نظرات افرادی که قبلا برگزاری مراسم را در تالار داشته اند
 • امکان نظرسنجی از کلیه افراد شرکت کننده در تالار
 • امکان نمایش تقویم مراسمات رزرو شده
 • و…

و بسیاری از سرویس ها و قابلیت های منحصر به فرد که در صورت تمایل و درخواست شما به صورت ویژه برای شما طراحی خواهیم نمود.

 

بنابراین چنانچه یک تالار دار موفق در هر کجای دنیا هستید و این مقاله را میخوانید، میتوانید با داشتن چنین وب سایتی، خود و کسب و کار و تالار زیبای خود را بهتر و موثرتر به افراد دیگر معرفی نمایید.

 اما نکته مهم و قابل توجه این است که وب سایتی که موارد ذکر شده را در اختیار شما قرار دهد، برای تالار شما کافی نیست. در طراحی وب سایت شما باید یکسری موارد فنی نیز در نظر گرفته شود تا وب سایت شما کارایی لازم را داشته باشد.

موارد فنی که باید در طراحی یک وب سایت در نظر گرفته شود:

بهینه سازی و سئو :

برای موفقیت وب سایت شما و معرفی تالار خود به همگان، شما نیاز به یک وب سایت تالار پربازدید دارید. برای پربازدید کردن وب سایت شما راه های متفاوتی وجود دارد. یکی از بهترین و موثر ترین این راه ها، طراحی بهینه وب سایت شما برای موتورهای جستجوگری مانند گوگل است. با این کار، هنگامی که کاربری قصد برگزاری مراسمی را دارد و در گوگل به دنبال یک تالار پذیرایی مناسب می گردد، پس از جستجوی کاربر وب سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده می شود و این امر سبب ورود اکثر کاربران به وب سایت شما و متعاقبا پربازدید شدن آن می شود.

سرعت :

وب سایت شما باید سریع باشد و کاربر مدت زمان زیادی را برای باز کردن صفحات مختلف آن منتظر نماند چرا که در صورت کند بودن وب سایت شما، کاربر خیلی سریع به وب سایت دیگری رجوع می کند.

واکنش گرا بودن :

وب سایت شما باید واکنش گرا باشد. این بدان معنا است که اگر کاربری با تبلت وارد وب سایت شما شد و کاربر دیگری با موبایل ، هر دو کاربر محتوای مناسب و متناسب با اندازه های صفحه نمایش دستگاه هایشان دریافت کنند. این ویژگی در طراحی وب سایت را طراحی ریسپانسیو نیز می گویند.

فضا و امنیت :

فضای ذخیره سازی برای وب سایت تان باید مناسب و متناسب با نیازتان باشد. همچنین وب سایت شما و به خصوص درگاه پرداخت شما باید امن باشد و وب سایت شما به سادگی دچار مشکل امنیتی نشود و مورد هک قرار نگیرد. بنابراین برای داشتن یک وب سایت مناسب برای تالار پذیرایی تان، علاوه بر طراحی و پیاده سازی مولفه های تخصصی یک وب سایت تالار پذیرایی ، موارد فنی هم باید به خوبی طراحی و پیاده سازی گردد تا بتوانید از وب سایت تان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما سپردن امر طراحی به یک طراح ماهر و با تجربه است. گروه طراحان ویشاوب با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی،  سئو و طراحی نرم افزار موبایل تجربه داشتن یک وب سایت حرفه ای را به شما خواهند داد.

برای طراحی سایت تالار پذیرایی با کارشناسان ویشاوب در ارتباط باشید.

Search - SP Page Builder
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها