طراحی وب سایت فروشگاهی

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

به جرات می توانیم بگوییم از زمانی که تکنولوژی طراحی وب سایت به وجود آمده، بیشترین انواع وب سایت هایی که ایجاد شده است وب سایت های فروشگاهی می باشد. امروزه در دنیا وب سایت هایی مانند Amazon و Ebay از معروف ترین وب سایت های فروشگاهی به حساب می آیند.

حتی در ایران بسیاری از افراد قبل از رفتن به خرید از مغازه سری به یکی ازسایت های فروشگاهی آنلاین زده و یک مقایسه انجام داده و برآورد قیمت کرده تا با فکری باز تر و تفکری عمیق تر در مورد محصول مورد نظر، بتوانند خرید خود را انجام دهند.
بنابراین شرکت ویشاوب با داشتن تجربه ای فراوان در طراحی، تجزیه و تحلیل و حتی نگهداری و بروز رسانی این دسته از وب سایت ها به بیان عواملی می پردازد که از دلایل اصلی داشتن یک وب سایت فروشگاهی به شمارمی آید که عبارتند از:

 1. بهترین قیمت

بسیاری از فروشگاه های آنلاین قیمت کالاها و محصولات خود را بسیار ارزانتر از فروشگاه های کوچک و مغازه ها در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. زیرا صاحبان چنین فروشگاه های آنلاینی این مطلب را به خوبی می دانند که کاربران از اینترنت برای پیدا نمودن کالاهای ارزانتر استفاده میکنند. از سوی دیگر خرید و فروش به صورت آنلاین شامل مسائل مالیاتی نمیشود و این میتواند مزید بر علت باشد. 

 1. صرفه جویی در زمان

بسیاری از افراد آنلاین می توانند در مدت زمان کمی گشت و گذاردر وب سایت های فروشگاهی بهترین قیمت را پیدا نمایند که این مورد می تواند در وقت آنها صرفه جویی نماید.

 1. تنوع محصولات

بسیاری ازمغازه ها و به طور کلی فروشگاه های حقیقی در ارائه دادن محصولاتی متنوع مشکل دارند. فروشگاه های آنلاین به مشتریان خود اجازه می دهند که بسیاری از محصولات را در وب سایت پیدا نمایند که در فروشگاه های حقیقی وجود ندارند.
شرکت طراحی وبسایت ویشاوب در نظر دارد که بهترین و بیشترین امکاناتی که باعث می شود بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را با حداقل دانش تکنیکی و فنی مدیریت نمایید را دراختیار شما قرار دهد.

که برخی از این امکانات عبارتند از:

 •  طراحی محصولات به صورت دسته بندی شده و گروهی
 •  ارائه قابلیت های جستجوی محصولات با سریع ترین الگوریتم های جستجو
 •  بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو در جهت جذب مشتریان زیاد و بالا رفتن سود مالی وب سایت
 •  طراحی ویرایش گروه بندیها در پنل مدیریت دارنده فروشگاه اینترنتی
 •  طراحی بخش پرسش وپاسخ برای مشتریان
 •  طراحی  بخش ثبت نام و فراموش رمز عبور و ورود کاربران به پنل مدیریتی خود در جهت رویت فعالیت های خود در وب سایت
 •  طراحی کامل پنل مدیریتی صاحب فروشگاه اینترنتی برای مدیریت لحظه به لحظه فروشگاه
 •  طراحی چند زبانه بودن وب سایت
 •  افزودن پنل اس ام اس و درگاه بانکی در جهت سهولت پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شتاب

و صدها قابلیت دیگر که متخصصان شرکت طراحی وب سایت ویشاوب بنا به درخواست شما مشتری ارجمند، می توانند در اختیار شما قرار دهند.

Search - SP Page Builder
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها