• 1. صدور پيش فاکتور

  يکي از جالب ترين و متفاوت ترين بخشها درطراحی وب سایت ویشاوب, صفحه پيش فاکتور مي باشد. در اين صفحه دقيقا ميتوانيد تعيين نماييد که وب سايت شما چه بخش هايي را ميتواند داشته باشد. فرصت را از دست ندهيد و شروع کنيد ...

 • 2. ايده پردازي

  به محض آشنا شدن شما با ویشاوب و بستن قرارداد يک گروه حرفه اي و متخصص براي شما ايده پردازي مي نمايند. با انجام جلسات مشاوره برای شما بهترين راه کارها را در جهت موفق شدن وب سايتتان طرح و برنامه ريزي مي نمايند. به ياد داشته باشيم طراحي يک وب سايت ايده آل طرح و برنامه مي خواهد که حتي اگر شما براي آن هيچ طرحي نداشته باشيد ما در مجموعه ویشاوب اين کار را به صورت رايگان براي شما انجام مي دهيم.

 • 3. انجام جلسات و گفتگو

  در مرحله بعد با توجه به طرحي و برنامه اي که در بخش قبلي به آن اشاره کرديم مشخص گرديد, با انجام جلسات مختلف و تجزيه و تحليل و آناليز طرح شما بهترين فاز کاري را در قالب تيمي که قرار است وب سايت شما را طراحي نمايد پياده سازي خواهيم نمود. اين بخش از خود فازهاي طراحي تا پشتيباني وب سايت و بهينه سازي آن در موتورهاي جستجو را پوشش خواهد داد.

 • 4. شروع طراحی

  مهمترین بخش که مشتریان هم دلواپس آن هستند بخش شروع و ادامه طراحی می باشد. شما این نگرانی را نداشته باشید چرا که در زمان طراحی چنانچه تمایل داشته باشید می توانید به صورت آنلاین شخصا مراحل طراحی وب سایت خود را ببینید و نظر شخصی خود را اعلام نمایید. سعی بر آن داریم تا نهایت رضایت شما را جلب نماییم.

 • 5. تحويل وب سايت

  در نهايت زماني همه مراحل قبلي خودش را نشان مي دهد که شما وب سايت خود را با آدرسي که قبلا ثبت نموده ايد توسط اينترنت ببينيد. مطمئن باشيد حتي در اين مرحله اگر مشکلي وجود داشته باشد يا حتي نظري هم در رابطه با طراحي داشته باشيد حتما اعمال خواهد شد.

 • 6. همکاری و توسعه وب سایت

  روند رو به رشد و پیشرفت وب سایت واقعا زمانی تحقق پیدا مینماید که این همکاری بین ویشا وب و شما مشتری گرامی ادامه داشته باشد. لذا سیاست ما بر آن است که در تمام لحظات در کنار شما هم به عنوان مشاور و هم به عنوان طراح باشیم.

1. صدور پيش فاکتور

يکي از جالب ترين و متفاوت ترين بخشها درطراحی وب سایت ویشاوب, صفحه پيش فاکتور مي باشد. در اين صفحه دقيقا ميتوانيد تعيين نماييد که وب سايت شما چه بخش هايي را ميتواند داشته باشد. فرصت را از دست ندهيد و شروع کنيد ...

Search - SP Page Builder
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها