طراحی وب سایت آتلیه

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

امروزه یک هنرمند در گوشه ای از جهان یک اثری را خلق میکند که شاید اصلا توقع این را نداشته باشد که اثرش تا چند هفته یا چند ماه در کل دنیا میلیون ها بار و یا حتی میلیاردها بار دیده شود و در رابطه با آن هم نظر دهند. بنابراین میتوان نتیجه گرفت که امروزه توان و تاثیر اینترنت بر هیچ کسی پوشیده نیست.

اگر یک هنرمند هستید و حرفه عکاسی و داشتن یک آتیله عکاسی ازاصلی ترین کسب و کارهای شما به حساب می آید پس فرصت را از دست ندهید و با داشتن یک وب سایت جامع با بهترین امکانات، به کسب و کار خود رونق دهید و از رقبای خود که هنوز وب سایتی ندارند پیشی بگیرید.


قطعا این نکته را میدانید برای شما که آتلیه عکاسی دارید، نمایش نمونه کارها به کاربران به صورت منتخب و کلی و حتی گرافیکی می تواند کسب و کار شما را در فضای مجازی بهبود بخشیده و حتی در این زمینه شما را بسیار موفق تر از پیش گرداند. و حتی میتوانید توضیحات جامعی از نمونه کارهای هنری و سبک آن بدهید تا خوانندگان شما لذت خواندن مطلب را در وب سایت شما از دست ندهند. و دراینجا حتی این فرصت را خواهید داشت تا قیمت اثر هنری خود را به معرض نمایش بگذارید.
معمولا رسم بر این است که بسیاری از آتلیه های عکاسی اگر از فرد مشهوری در آن آتلیه عکسی گرفته باشند، آن را پشت ویترین مغازه خود قرار می دهند تا مشتریان با دیدن تصویر مربوطه که برای آنها بسیار آشنا هم می باشد به داخل مغازه مراجعت نمایند. دقیقا همین اتفاق هم میتواند در وب سایت آتلیه عکاسی شما بیفتد. به طوریکه در صفحه اصلی و به صورت اسلاید شو با افکت مناسب و کاربر پسند میتوانیم چنین تصاویر زیبایی را به کاربران آنلاین وب سایتتان نمایش دهیم.

همچنین حتما قسمتی برای نمایش نمونه کارها و تعرفه قیمت های خود در وب سایت داشته باشید. قطعا میدانیم که هنرعکاسی رشته ها و گرایش های بسیار زیادی دارد مانند عکاسی کودک یا عکاسی صنعتی و غیره. بنابراین هر یک از این گرایشها می تواند تعرفه ها و نمونه کارهای مخصوص به خودش را داشته باشد. ما در مجموعه طراحی وبسایت ویشاوب تمام تلاشمان بر این است تا با بهترین کیفیت و زیباترین حالات چنین بخشی را برای کاربران وب سایتتان که در نهایت به مشتریان شما تبدیل خواهند شد طراحی نماییم.
همچنین می توانید در یکی از صفحات طراحی وب خود در مورد مدارک و تخصص های خود اطلاعاتی به کاربران آنلاین خود بدهید تا بیشتر و بهتر به شما اطمینان نمایند. حتی این امکان در بسیاری از صفحات وجود خواهد داشت که کاربران بتوانند محصولات و صفحات را به دوستان خود معرفی نمایند و با آنها به اشتراک بگذارند.

بنا به توصیه هایی که در زمینه بهینه سازی سایت شما ارائه شد مجموعه طراحی وبسایت ویشاوب این اطمینان را به شما می دهد که تصاویر موجود در وب سایت شما دارای بهترین رتبه در موتور جستجوی گوگل شناخته خواهد شد.

 همچنین ورود و وجود کاربران جدید در هر روز باعث خواهد شد تا رتبه شما در کل ایران و حتی دنیا ارتقاء پیدا نموده  تا کاربران به شما و وب سایت خوبتان اطمینان بیشتری نمایند.

معمولا  در طراحی یک وب سایت آتلیه عکاسی میتوان خدمات بسیار زیادی را ارائه نمود که عبارتند از :

  • طراحی صفحه ای جهت نمایش کاتالوگ به صورت آنلاین برای تمامی خدمات
  • طراحی صفحه درج تعرفه خدمات در صورت درخواست مدیریت آتلیه
  • طراحی بخش مقالات و اخبار مرتبط با آتلیه
  • طراحی صفحه پرداخت آنلاین برای هزینه ها
  • گالری تصاویر جرفه ای
  • سیستم سفارش آنلاین چاپ عکس
  • و....

Search - SP Page Builder
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها