صفحه اینستاگرام خود را به راحتی پول ساز کنید!

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

وب سایت بازاریابی ویشپاند، این مطلب تحقیقاتی را اخیرا در مورد بازاریابی در اینستاگرام منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

آیا می دانید که بازاریاب ها تا چه اندازه از عکس ها در شبکه های اجتماعی خود استفاده می کنند؟

آیا تمایل دارید بدانید که کسب و کارتان چگونه می تواند با استفاده از وب سایت محبوب اینستاگرام توسعه پیدا کند؟

این مقاله به شما پنج روش برای بهبود بازاریابی خود از طریق اینستاگرام را نشان می دهد.

 

1- چرا باید از اینستاگرام استفاده کنید؟
کلمه Marketing یا همان (بازاریابی) را در اینستاگرام جستجو کنید. از نتیجه آن حیرت زده خواهید شد. زمانی که می خواهید استراتژی بازاریابی خود را ایجاد کنید، این پلتفرم بسیارعالی را فراموش نکنید. زمانی که اینستاگرام کار خود را آغاز کرد، تنها برای ارسال پست های شخصی کاربرد داشت و اصلا ارزش بازاریابی را نداشت و برای هدف های بازاریابی استفاده نمی شد. به همین دلیل است که شما باید بدانید چگونه می توانید از اینستاگرام به منظور اهداف بازاریابی خود استفاده کنید.

با این حال، اینستاگرام در سال های اخیر نشان داده است که پلتفرم کارآمدی برای بازاریابی هست. در اینستاگرام شما مخاطبین جدیدی دارید و به شیوه ای که دوست دارید در آن میتوانید بازاریابی خود را آغاز کنید: بصری (عکس) و پیامی کوتاه

امروزه استفاده از اینستاگرام توسط اکثر شرکت ها افزایش یافته است. اینستاگرام میلیون ها کاربر دارد. این پلتفرم به موقعیتی مناسب برای برندها تبدیل شده تا پیام های سریع و عکس های شان را به مخاطبین خود نشان بدهند.

در این جا پنج روش برای استفاده از اینستاگرام برای دستیابی به اهداف بازاریابی تان ذکر شده است.

 

2- از اینستاگرام استفاده کنید تا مخاطبین بیشتری به دست آورید
اینستاگرم هم در سیستم عامل های اندروید و هم در iOS موجود است، اما هم اکنون بازاریاب ها این موقعیت را دارند که در دستگاه های دیگری نیز از اینستاگرام استفاده کنند. کاربران منتظر بودند که اینستاگرام علاوه بر اپلیکیشن به صورت وب سایت نیز ظاهر بشود. عکس های اینستاگرام نمایش بهتری از شرکت تان را به مخاطبانتان عرضه می کند. از این وسیله استفاده کنید تا از طریق عکس داستان برند شرکت تان را به مخاطبان خود عرضه کنید.مشاهده شما از این طریق برای همه آسان خواهد بود. شما می توانید از این وسیله برای تبلیغ هر آنچه که شرکت تان در حال انجام آن است، استفاده نمایید. (محصولات، نمونه کارها، خدمات، کارمندان، مشتریان، کنفرانس ها). البته باید بین عکس های جالب و عکس های کاری خودتان تعادل ایجاد کنید.
می توانید شما از عکس هایی استفاده کنید که مخاطبین را به سابت بکشاند، یا عکس هایی از کارمندان در حال کار و توضیح این که آن ها چه کاری برای شرکت و مشتریان انجام می دهند قرار دهید. باید استراتژی خاصی برای حساب اینستاگرام خود داشته باشید تا زمانی که تمام این عکس های در یک صفحه کنار هم قرار داده می شوند، چه جلوه ای خواهد داشت؟

 

3- مسابقات اینستاگرامی ایجاد کنید
اینستاگرام واقعا پلتفرم محبوبی برای راه اندازی مسابقات عکس است. ایجاد چنین مسابقه هایی در اینستاگرام کار آسانی است و شرکت ها می توانند به آسانی از کاربران خود بخواهند که از هشتگ خاصی در زیر عکس های شان استفاده کنند تا در مسابقه شرکت کرده باشند. به آسانی می توانید در میان عکس ها جستجو کنید و از دیگران بخواهید که به عکس های محبوب شان رای بدهند و سپس برنده را انتخاب کنید.
اگر شرکت توریسیتی - مسافرتی دارید می توانید مسابقه ای با هشتگ ماجراجویی ایجاد کنید. در این مسابقه از مردم می خواهید که در مرحله اول شما را در اینستاگرام فالو (دنبال) کنند و سپس هر عکس را که مرتبط با ماجراجویی خود است، با این هشتگ ارسال کنند. این عکس می تواند هر ماجراجویی در زندگی و در طول تجربه های مسافرتی آنان باشد.
می توانید در دو روز به صورت تصادفی یک نفر را برنده اعلام کنید و به او برای مسافرت تخفیفی دهید. مسابقات اینستاگرام بدین منظور راه اندازی می شوند که به طرفداران تان اعلام کنید که چرا باید شما را فالو (دنبال) کنند. این کار برای تاثیرگذاری و تعهد مردم عالی است.

 

4- به دنبال کنندگان تان کدهای جایزه بدهید
شما باید بدانید که مخاطبان تان چه چیزهایی می خواهند و از چه چیزهایی استفاده می کنند. این موضوع به شما کمک می کند تا از آن ها محافظت کنید. به این موضوع فکر کنید که شما چه چیزی از مخاطبان تان و اطلاعات مردم شناختی آن ها می دانید.
درنظر داشته باشید زمانی که می خواهید برنامه ریزی بکنید، تقویمی نیز برای ایجاد محتوای اینستاگرام نیز در نظر داشته باشید. این روشی است که کسب و کارها دنبال کنندگان شان را در دیگر پلتفرم های رسانه اجتماعی، از جمله اینستاگرام حفظ می کنند.زمانی که عکسی ارسال میکنید، به این فکر کنید که چه چیزی توجه مخاطبتان را جلب کرده و باعث می شود که باز هم برای دیدن بقیه عکس ها و خواندن توضیحات آن پاداش دهید. این پاداش می تواند مسابقاتی داشته باشد که شامل تخفیف و کدهای جایزه می شود.
به عنوان مثال، یکی از پیج های موفق یک صفحه فروش شلوار است که بیش از 8۷۳۰۰۰ فالوئر دارد. آن ها اغلب عکس لباس ها، لوازم جانبی و حتی خریداران را روی صفحه قرار می دهند. آن ها با قرار دادن کد جایزه در برخی از پست های شان مخاطبان را کاملا فعال ساخته اند. این موضوع باعث بالاماندن تعداد فالوئرها شده است. همچنین تعداد نظرات و لایک های هر پست به چندین هزار می رسد. شما باید کدهای جایزه ای را به کمپین تبلیغاتی خود اضافه کنید.

 

5- به مشتریان خود ارزش ویژه ای بدهید
از اینستاگرام برای گرفتن عکس مشتریان و نشان دادن استفاده آن ها از محصولات خود استفاده کنید. مشتریان حامیان عالی برند شما هستند و روشی بسیار عالی برای معرفی شما از طریق دیدگاه فردی خارج از شرکت محسوب می شوند.
در حالی که صدها یا هزاران نقد و بررسی از شرکت، محصولات و یا خدمات شما در اینترنت وجود دارد، منصفانه خواهد بود اگر چند بررسی از مشتریان تان نیز به صورت آن لاین وجود داشته باشد. شما می توانید با پررنگ نشان دادن تجربه های مشتریان ارزش های برندتان را به نمایش بکشید. از اینستاگرام برای خاص شدن مشتریان استفاده کنید تا ارتباطی را که با مخاطبان تان دارید آسانتر کنید و بهبود ببخشید.
علاقه مردمی بیشتری نسبت به همایش ها ایجاد کنید
هدف اصلی هر همایش یا برنامه ای جذب مردم برای معرفی محصول یا خدمات تان به آن ها می باشد. شما از این طریق می خواهید آن ها را به مشتری تبدیل کنید. اینستاگرام می تواند به این مساله کمک کند و جلوه و مکانی برای این همایش ها فراهم کند. بیشتر کنفرانس ها از هشتگی استفاده می کنند تا شرکت کنندگان بتواننید در اینستاگرام آن را فالو کنند و دیگران نیز از آنچه در جریان است، مطلع شوند.
با افزودن اینستاگرام به برنامه تبلیغاتی همایش تان می توانید افراد بیشتری را جذب خود کنید، غرفه شلوغ تری داشته باشید و تعهد مخاطبان نسبت به برند و شرکت تان را افزایش دهید. اگر از هشتگ آن کنفرانس به خصوص استفاده کنید، مخاطبین عکس های اینستاگرامی شما را می بینند و با سرعت بیشتری می توانند غرفه تان را پیدا کنند.

این ویژگی در کنفرانس های کوچک و بزرگ سبب می شود که جلوه بیشتری نسبت به بقیه رقبا داشته باشید. زمانی که در مورد استراتژی تبلیغاتی یک همایش فکر می کنید، از شماره غرفه تان استفاده کنید. در هر پستی که ارسال می کنید شماره غرفه را بنویسید و پیدا کردن آن را تسهیل کنید.
این یعنی وقتی شما پستی در شبکه های اجتماعی قرار می دهید، پیدا کردن غرفه را برای شرکت کنندگان تا جای ممکن آسان کنید (و اگر امکان داشت آدرس را به صورت بصری و به وسیله یک عکس برای مخاطبان قرار دهید). بیاموزید که چگونه از اینستاگرام به عنوان یک بازار بازاریابی استفاده کنید. در سال گذشته ثابت شده است که اینستاگرام برای تجارت های شرکت با شرکت (B2B)  و شرکت با مشتری (B2C) ابزار فوق العاده ارزشمندی است. شما باید به غیر از اهداف تبلیغاتی در زمان همایش ها از اینستاگرام برای بازاریابی و از آن مهم تر، برای ارتباط با مشتریان بالقوه استفاده کنید.
مشتریان خواستار ارتباطی شخصی، متعهدانه و قابل دسترسی با برند هستند. اینستاگرم به برند اجازه چنین کاری را می دهد. با ورود به سایت اینستاگرام اپلیکیشن آن را دانلود و شروع کنید به ایجاد ارتباط با افراد و شرکت های دیگر در صنعت خودتان.

 

Search - SP Page Builder
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها