10 روش برای اینکه بدانید چرا کسب و کار شما به یک وب سایت نیاز دارد ؟

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

1- کسب و کار شما ، در هر زمان و هر روزی از سال به روی جهان باز است.
برخلاف دفتر شرکت شما که ممکن است از ساعت 8 الی 5 ، روزهای یکشنبه تا پنج شنبه باز باشد، وب سایت شرکت شما 24 ساعته و تمامی روز سال باز است.

قطعا تقسیم بندی های زمانی مختلفی وجود دارد که امکان دارد روی کسب و کار شما تاثیر بگذارد. به همین علت مراجعه به وب سایت دسترسی زمانی را برای هرکس در هرجای دنیا آسان تر و راحت تر می کند.
2- یک وب سایت، بروشور آنلاین شرکت شماست که میتواند در هر زمان تغییر کند.
قطعا به روز کردن یک وب سایت، آسان تر، ارزان تر و سریعتر از چاپ اطلاعات آن است. وبه دلیل اینکه شما میتوانید به صورت نا محدود از ظرفیت های یک وب سایت استفاده کنید این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا اطلاعات را به صورت گسترده ترو جامع تری در اختیار کاربران خود قرار دهید. بنابراین شما هیچ هزینه ای بابت چاپ بروشور نخواهید داد. و مشتریان شما این امکان را دارند که در هر زمانی از سایت شما دیدن کنند. برعکس آگهی هایی که نسخه های به روز شده چاپی آنها باید در زمان های مشخص در اختیارشان قرار گیرد.
3- دست یافتن به بازارهای مدرن با مخاطبانی که جهانی هستند.
در اینترنت، شما بیشتر از یک کسب و کار کوچک دیده می شوید و توانایی این رو دارید که توسط میلیون ها نفر در سراسر دنیا به چشم بیایید. پس بدون شک اینترنت و استفاده از یک وب سایت با صرفه ترین راه برای یک تجارت در سطح بین المللی است.
4- توسعه خدماتی که به مشتری عرضه می شود
شما با قرار دادن امکاناتی نظیر پاسخ به سوالات مشتریان به صورت آنلاین روی وب سایت خود میتوانید اطلاعات درخواستی کاربران را در اختیار آنها قرار داده و این امکان را برای آنها فراهم کرده که مشتریان شما اطلاعات بیشتری کسب نمایند. و با قرار دادن قسمتی به عنوان دانلود صورتحساب میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
5- نشان دادن تصویری تخصصی و حرفه ای در وب سایت
وجود وب سایتی که خوب طراحی شده باشد سبب اعتماد به نفس شما میشود. و همچنین باعث می شود برتر و بالاتر از آنچه که هستید به نظر بیایید. امروزه مشتریان بر این باورند که شما یک وب سایت هم دارید. بنابراین با داشتن یک وب سایت خوب برای بهتر شدن خود در کسب وکارتان تلاش کنید.
6- فروش محصولات شما با کمترین هزینه
به فروش رساندن محصولات خود در یک وب سایت بسیار ارزان بوده و راه خوبی برای توسعه و پیشرفت چرخه ی کسب و کار شماست. برای مثال قرار دادن امکاناتی نطیر سفارش آنلاین حتی برای کسب و کارهای کوچک نیز مقرون به صرفه است.
7- ارتقای خدمات شما به مشتریان
تمامی مشاغلی حول محور خدمات هستند باید این اجازه را به مشتریان خود بدهند که بدانند حق انتخاب همیشه با آنهاست. بسیاری از کاربران زمانی به یک وب سایت مراجعه می کنند که نیاز به تصمیم گیری های مهم و استفاده از خدمات تخصصی دارند.
8- جمع آوری اطلاعات مشتریان
برای گرد آوری اطلاعاتی راجع به مشتریان خود میتوانید از فرم ها و نظر سنجی ها استفاده کنید. در این صورت به جای بیرون رفتن و صرف وقت آنها به سمت شما می آیند. این روش ابزار مناسبی برای جذب کردن مشتریانی است که به دنبال استفاده از محصولات و خدمات شما هستند.
9- جلب رضایت مشتریان در اسرع وقت
مشتریان شما دوست ندارند برای کسب اطلاعات معطل بمانند. بنابراین آنچه را که از شما میخواهند در کوتاه ترین زمان در اختیارشان قرار دهید. و اگر محصولات شما مناسب است نمونه های رایگانی مانند عکس ها، ویدئوها، بروشورها وغیره را به مشتریان خود ارائه دهید.
10- جذب و استخدام افراد
در صورتی که به دنبال افراد با استعداد در زمینه کاری خود هستید، وب سایت شما می تواند ابزار استخدامی مناسبی برای کسب و کار شما باشد.

Search - SP Page Builder
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها